SPORTOVNÍ SHOW v SOŠ Blatná ve čtvrtek 20. září!

leták na facebooku SOŠ Blatná

Pozvánka pro všechny žáky i jiné zájemce (plakátek v příloze) na již třetí ročník sportovní (nejen) SPORTSHOW v areálu Střední odborné školy Blatná (V Jezárkách 745).

Zveme všechny ve čtvrtek 20. 9. 2017 do areálu Střední odborné školy, Blatná, V Jezárkách 745, kde si bude možno vyzkoušet různé sporty a různé aktivity. Areál SOŠ Blatná se Vám otevře od 10:00  do 16:30 na adrese: SOŠ Blatná, V Jezárkách 745.

Program ještě připomeneme (upřesníme) počátkem příštího týdne.

Výčet některých aktivit: judo, tanec (tanečnice a mažoretky), hokejbal, skok vysoký, sportovní střelba (vzduchovky i sportovní vzduchové pistole), oblíbené koule bumper ball (venku či v tělocvičně), 3D virtuální realita v několika variantách (pavilon VYT), florbal, fotbal, softbal, šipky, deskové hry, skok daleký, stolní tenis, badminton, kroket, volejbal, basketbal, ukázky robotů a závody s nimi (učebna ve škole)… a nebude samozřejmě chybět občerstvení s venkovním posezením. A i další překvapení….

Taktéž bude přístupna k prohlídce většina areálu SOŠ.

Pořádáme ve spolupráci s DDM Blatná a místními sportovci (judisté, hokejbalisté, TJ Blatná – fotbal, tanečnice a mažoretky Prezioso atd…)

 

(návštěva je možná jak ve skupině –„se školou“, tak i individuálně – s kamarády či rodiči)