Provozní doba sekretariátu – Po dobu omezení prezenční výuky osobní návštěvu sekretariátu (ředitele) domlouvejte, prosím, předem telefonicky nebo e-mailem.

Od pondělí 12. října (na dobu 14 dnů) nařízením Vlády ČR zrušena prezenční výuka ve škole (do 13.10. s výjimkou praxí některých tříd uvedených ve změnách – OD STŘEDY 14.10. ZRUŠENA I PREZENČNÍ PRAXE – OD STŘEDY 14.10 TEDY DISTANČNÍ VÝUKA U VŠECH TŘÍD) a nahrazena DISTANČNÍ VÝUKOU (dle stálého rozvrhu s případnými změnami uvedenými pro daný den). Žáci jsou povinni sledovat „TEAMS“ (a „školní mail“), web školy a případně dle pokynů vyučujících i studentský web „X“ . Účast na distanční výuce (a případných prezenčních praxích) je povinná.

V pondělí 26.10. a úterý 27.10 bylo plánováno ředitelské volno (před svátkem a prázdninami), které se změnilo na „ministerské“. Prezenční výuka by měla být obnovena po podzimních prázdninách.

 

Informace pro žáky (a jejich rodiče) přijaté ke studiu od 1.9.2020:

informace byly poštou odeslány dne 2.7.2020 (v obálce jsou všeobecné informace ke studiu včetně učebnic, informace k přihlašování k ubytování v domově mládeže i k platbám za stravování, k omlouvání, k volným dnům v roce 2020/2021 atd…). Tyto informace „pro prváky“ si od 3.7. můžete stáhnout i zde:

Informace rodičům a žákům 1. rocniku_2020_2021

Informace k platbám za obědy

Informace pro ubytované na DM

 

Formuláře

Zde si můžete stáhnout některé potřebné formuláře: